Fexobit Uygulamasını İndirin

En iyi deneyim için, mobil uygulamamızı aşağıda yer alan linklerden indirebilirsiniz

Fexobit’ten Kazandıran Kripto Kasalar


Fexobit’ten Kazandıran Kripto Kasalar

Gelişmiş yazılımı ve güçlü sermaye yapısı ile Türkiye’de kripto para piyasalarına yeni bir soluk getiren, hızlı ve güvenli bir şekilde kripto para alım/satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan kripto para borsası Fexobit, kullanıcılarına farklı ayrıcalıklar sağlayan ‘Kripto Kasaları’ hizmete sundu. Silver, Gold ve Platinum olmak üzere üç farklı seçeneği bulunan kasalar, Fexobit kullanıcılarının kazancını artırırken yatırım sürecinde pek çok farklı avantaj sunuyor. 


İlk 50 bin kişiye coin sepeti

Mevcut ve yeni üyelere kasa deneyimini yaşamaları için Silver Kasa’ya hiçbir ücret ödemeden 2 ay boyunca sahip olma fırsatı sağlayan Fexobit, Silver Kasa ile kullanıcılara, 100 TL harcama kuponu, çağrı merkezinden 7/24 canlı müşteri temsilcisi desteği ve Whatsapp hattından ulaşım imkânı sunuyor. Fexobit ayrıca, kasalardan faydalanan ilk 50.000 kişiye Hediye Coin Sepeti de kazandıracak. Kampanya kapsamında, hazırlanan coin sepetinde Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Pax Gold (PAXG), Solana (SOL) ve ApeCoin (APE) müşterilerin kasalarına süresiz olarak tanımlanacak. Mevcut ve yeni üyeler Silver Kasa’yı 31 Ekim’e kadar ücretsiz olarak deneyimleyebilecek.Lansmana özel 10 milyon TL’lik ödül havuzu

Fexobit, kripto alanında yeni bir çağ başlatan ‘Kripto Kasalar’ lansmanına özel avantajlarında yeni üyelerine toplam 10 milyon TL değerinde coin sepeti dağıtacak. Bunun yanı sıra kripto kasa sahiplerine sunulacak avantajlarda, özel tasarım Ledger Nano S+, Fexobit hazine masasıyla doğrudan iletişim, FFS token ve diğer projelerin ön satışlarından faydalanma hakkı gibi birçok ayrıcalık bulunuyor.

Finansal dönüşüme aracılık etmek amacıyla kurulan Futurance çatısı altında faaliyet gösteren Fexobit, üst düzey uluslararası normlardaki yazılımı ve güçlü sermaye yapısı ile kripto para dünyasında farklı bir yere konumlanıyor. Kripto para borsası sahip olduğu teknoloji ve yenilikçi vizyon ile kripto para piyasalarına kişiye özel güvenli ve kazandıran kasaları ile yeni bir soluk getirmeye devam ediyor. 


Fexobit_ kazandıran kasalar